Surowce

Karma dla psów wyróżniająca się kolorami i smakami sezonu

 

 

Doskonały smak karmy dla psów Kingsmoor jest niezwykle lubiany przez naszych pupili, a kolor paszy wiele znaczy dla właścicieli psów i zmienia się wraz z porami roku. Używamy wyłącznie duńskich surowców. Do produkcji karm używamy płodów zebranych z pola, sadu i morza dostępnych w danym sezonie.

Zmiana koloru lub zapachu karmy wymaga przyzwyczajenia zarówno ze strony psów, jak ich właścicieli – zwłaszcza w odniesieniu do produktów Kingsmoor z dużą zawartością ryb, np. 12 kg. worek Kingsmoor SENIOR zawiera 7,5 kg. świeżej ryby. Należy wziąć pod uwagę, że kolor karmy w każdej paczce może być inny i nie oznacza to pogorszenia jej jakości, ale sezonowość użytych do produkcji składników.

W zależności od pory roku na przemian używamy dorszy, węgorzy piaskowych, śledzi i makreli. To niewielka różnica, jednak dla psów może mieć dość duże znaczenie, dlatego nie dziw się, jeśli Twój pies będzie potrzebował chwili na oswojenie się ze smakiem karmy.

Dla Kingsmoor to naturalne, że używamy wyłącznie sezonowych składników. Jako producent jestem szczęśliwy, że mogę dać psom najlepszą karmę, zawsze ze świeżych duńskich składników o smakach i zapachach całego roku.

Jednakowość w smaku i kolorze innych dostępnych na rynku karm dla psów początkowo sprawia że psy i właściciele czują się zadowoleni z wyboru, ale czy nigdy nie zadałeś sobie pytania dlaczego tak jest? Odpowiedz jest prosta – aby uzyskać identycznie smakową karmę przez cały rok wielu producentów używa sztucznych barwników i polepszaczy smaku. Inni, ale nie my.

W Kingsmoor cieszymy się z różnicy jaką dają nam różne pory roku, a wszystko tylko po to, aby dać Twojemu psu 100% naturalnej karmy bez wielkoprzemysłowej chemii i konserwantów oraz tanich wypełniaczy jak zboża czy ryż.

Zdrowe warzywa, owoce i zioła

Dlaczego Twój pies powinien spożywać siemię lniane, pokrzywę, korę brzozy i rabarbar?

Psy w sposób naturalny odżywiają się także roślinami i owocami. Podczas spaceru w lesie lub na łące z pewnością zauważyłeś, że Twój pies podjada jagody, poziomki oraz trawy itp.

W swej naturalnej postaci są one również częścią karmy Kingsmoor. Poszczególne warianty karm zwierają pomiędzy 15-20 różnych składników pochodzenia naturalnego, które w odpowiednich proporcjach gwarantują dobrą kondycję Twojego psa.

Korzeń cykorii – dlaczego?

Karmy Kingsmoor zawierają dużą ilość różnych roślin korzeniowych – m.in. korzeń cykorii, który jest dość wyjątkowy. Jego specyfika polega na wysokiej zawartości probiotyków (podwyższona ilość inuliny), które odpowiadają za właściwą florę bakteryjną Twojego pupila oraz utrzymują żołądek i jelita w pełnym zdrowiu.

Ryby z morza

Ryby w karmach Kingsmoor pochodzą tylko z wód morza Północnego i Bałtyku okalających Danię. Świeża ryba, to samo zdrowie w postaci kwasów tłuszczowych Omega 3, witaminy D, jodu i selenu. Poza tym stanowi łatwo przyswajalne źródło białka.

Ryby stosowane do produkcji karmy, to unikalne połączenie zarówno tłustych, jak i chudych okazów, gdyż ilość zdrowych składników zależy od ich rodzaju i gatunku.

Czy mój pies będzie chciał jeść karmę Kingsmoor?

Gdy Twój pies zasmakuje w naturalnej karmie Kingsmoor, zrezygnuje z wszystkiego, co jadł do tej pory. Pamiętaj, że zaleca się stopniową zmianę karmy od 3 do 8 dni, poprzez mieszanie, tak aby wyeliminować problemy żołądkowe.  Gwarantujemy Ci, że Twój pies pożywienia w tak naturalnej postaci nigdy wcześniej nie miał okazji spożywać. W naszej karmie Twój pupil nie czuje sztucznych dodatków zapachowo-smakowych, które zwykły go kusić w konkurencyjnych produktach.

I pamiętaj! Tylko to, co naturalne jest najlepsze!

A tylko to, co najlepsze jest wystarczająco dobre!

Kingsmoor Polska


Copyright © 2013