Opinie

Psy mają się znakomicie na karmie Kingsmoor

8 miesięcy temu dostałam psa rasy American Akita, była to 2,5 letnia suczka. Ten pies był od zawsze moim marzeniem.
Krótko po tym zauważyłam, że Tiga ma przebarwienia oraz ubytki owłosienia na jednej łapie. Chyba ją to bardzo swędziało, gdyż rozdrapała sobie ranę, na którą weterynarz przepisał antybiotyk. Jednakże sierść nie odrastała, a problem nie zniknął. Kolejna diagnoza: alergia. Do tej pory karmiłam ją dobrą i znaną karmą, jednakże to gluten i ziarna zbóż powodowały nawracające alergie. Na internecie znalazłam produkty Kingsmoor. Po zapoznaniu się z waszą filozofią oraz konkretnymi opisami postanowiłam spróbować.
Efekt był zaskakujący, już po 2 tygodniach stosowania alergia wyraźnie zmalała, a po półtora miesiącu zniknęła zupełnie. Teraz już wiem, że to była wina karmy.

W domu mamy również starszą 7-letnią suczkę Delmę, która po sterylizacji bardzo przytyła. Ten problem rozwiązała nam karma dla psów z nadwagą PureLET. Waga spadła zaledwie po kilku miesiącach i utrzymuje się na tym samym poziomie. Karma warta polecenia.

Patrycja

 

Pure HAVFISK - i mój pies zaczął znowu jeść

Mamy w domu małego 7 letniego kundelka, który jest nadzwyczaj wybredny, do tego nigdy nie przepadał za sucha karmą. Były dni, że że nie jadł nic od rana do wieczora.
Koleżanka z pracy doradziła mi karmę Kingsmoor.

U weterynarza dostałem kilka darmowych próbek, a mój Fafik zakochał się w karmie z ryb morskich. Zamówiłem 4kg opakowanie i była to słuszna decyzja. Fafik pochłania karmę z zachwytem.

Chciałem się podzielić tą historią z innymi, którzy również mają wybredne psy.

Pozdrawiam
Dawid

 

Mój pies daje Kingsmoor 5 gwiazdek

Nasza trzyletnia suka owczarka niemieckiego od zawsze miała problemy z alergią. Sytuacja była trudna do opanowania, a symptomy powracały notorycznie. Psa swędziała skóra i miała nieświeży oddech. Używaliśmy tylko dobrych i markowych karm znanych producentów. Nie byliśmy jednak na tyle świadomi, żeby wiedzieć, że niektóre składniki mogą powodować u psa uczulenie i alergię. Te składniki to m.in.ziarna zbóż zawierające gluten. Dopiero nasz weterynarz powiedział nam o produktach Kingsmoor. Spróbowaliśmy, jednak nie mieliśmy nadziei na to, iż karma cokolwiek tu zmieni. Zaskoczenie było jednak ogromne, po 3 miesiącach na karmie PureHEST z koniną problemy z alergią zniknęły zupełnie. Aktualnie do karmy dolewamy oleju z ryb Tobisolie przez co Connie ma śliczną i błyszczącą sierść.

 
Marianna i Józef


Sierść mówi sama za siebie

Jestem właścicielem dwóch psów rasy Wyżeł Weimarski krótkowłosy i Thai Ridgeback. O ile Fido (wyżeł) nie był szczególnie wybredny i potrafił zjeść nawet banana ze skórą, o tyle Emma (Thai) grymasiła przy jedzeniu jak małe dziecko.  Próbowałem różnych karm, efekty były raz lepsze, raz gorsze. Niestety nie mam czasu na to aby gotować jedzenie specjalnie dla niej. Do momentu, kiedy natknąłem się na karmę Kingsmoor. Efekt na karmie PureLAM był zadziwiający. Emma wreszcie chciała jeść, odzyskała wigor, błysk w oku i piękna błyszczącą sierść. Fido natomiast upodobał sobie PureSPORT. Niestety w związku z tym, że jest to karma wysokokaloryczna, dostaje ją tylko przed zawodami lub polowaniem, aby mieć siłę być aktywnym przez cały dzień.
Mogę tylko powiedzieć, że jestem więcej niż zadowolony i wreszcie mogę spokojnie spać, że Emma nie chodzi spać głodna.

Marcin

Kingsmoor Polska


Copyright © 2013