Historia

Historia Kingsmoor rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to oba psy właściciela firmy zaczęły cierpieć na nawracające i trudne w leczeniu alergie i problemy skórne. Istniało podejrzenie, że za wszelkie alergie odpowiedzialna jest karma, zawierająca ziarna zbóż, ryż i gluten. I tak poprzez wielomiesięczną pracę, testy, badania oraz ogromny wkład specjalistów od żywienia zwierząt, dietetyków i lekarzy, powstała w 100% wolna od zbóż i glutenu, hipoalergiczna karma dla psów.

Karma Kingsmoor, to bezkompromisowe podejście do żywienia naszych pupili. Składa się z naturalnych składników duńskiego pochodzenia. Stanowi połączenie mięsa, warzyw, tłuszczy, ziół oraz owoców. W całości odpowiada zapotrzebowaniu na zbilansowaną dietę każdego psa.

Kingsmoor produkowany jest w Danii, skąd od niedawna trafia także do Polski. Cały proces produkcji podlega certyfikacji ISO 22000 co potwierdza wysoką jakość. Produkcja karmy odbywa się pod ścisłym nadzorem. W efekcie otrzymujemy wyjątkowy produkt. Obecnie karmą dysponuje 170 specjalistycznych sklepów zoologicznych na terenie Danii, Szwecji oraz Norwegii.

Wysoką jakość produktu gwarantują profesjonaliści oraz pasjonaci, którzy uczestniczą
w opracowywaniu receptury. To im zawdzięczamy wyśmienity zapach, smak oraz chrupiącą konsystencję. Nasi klienci są pewni bezpieczeństwa i odpowiedniego doboru składników. Czuwają nad tym specjaliści w dziedzinie zarządzania i produkcji żywności dla zwierząt.

Twój pupil jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, dlatego zasługuje na smaczną
i pożywną karmę, jaką jest Kingsmoor. Pies nie wyrazi słowami własnego gustu, ale jeśli naprawdę znasz swojego pupila, to będziesz wiedział, co jest dla niego najlepsze i sprawia mu wielką radość.

Kingsmoor Polska


Copyright © 2013